Adres : Balıkesir asfaltı 6.km No:68,
Balıkesir - Bandırma
Telefon : +90 266 721 30 38
Eposta : teknikburo@kayaoglumakine.com.tr
Mesai Saatleri : Pazartesi -
Cumartesi 08:30 - 17:30

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Yenilenebilir enerji tesislerine kompost makinesi imalatı, gıda işleme makineleri imalatı ve montajı, özel makine tasarım, sanayi tesisleri çelik konstrüksyon bina yapım hizmetleri verilmektedir. Sağlıklı keşif, doğru proje, kaliteli ürün, hatasız kurulum ve satış sonrası destek hizmetlerini ilke eden firmamız profesyonel ve uzman kadrosu ile tüm alt yapısı sağlam temeller üzerine inşa etmiştir.

Müşterilerimizin, çalışanlarmızın, tedarikçilerimizin ve paydaşlarımızın bağlılığını arttırmak temel ilkemizdir. Bunu sağlamak için; verilerimizi sistematik olarak analiz edecek ve elde edilen sonuçlara göre kalite sistemimizin etkinliğini sürekli iyileştireceğiz, müşteri beklentilerini ve şartlarını tam olarak karşılayacağız, sürekli eğitimler ile çalışanlarımızın bilgi, beceri ve kişisel gelişimlerini arttıracağız.
Tüm çalışanlarımızın aktif katılımı ile kaynaklarn en verimli şekilde kullanılmasını sağlayacağız, ürün ve hizmetlerimizi geliştirmek için sektörümüzdeki yenilik ve gelişmeleri takip edeceğiz, tedarik zincirimizin bir parçası olarak tüm tedarikçilerimiz ile ortak hedefler doğrultusunda işbirliği içinde çalışacağız.Vizyonumuz

Firmamız teknolojik gelişmeleri takip ederek, sizlere en kaliteli ve güvenilir çözümler üretmeyi hedeflemektedir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini daha kaliteli hizmet ile karşılamak başta iş verimliliğini arttırmak, zaman kayıplarını engellemek, birçok konuda teknolojik çözümler sunmak en büyük hedefimizdir. Profesyonel ve etkin ekip çalışmasına inanırız. Dürüst, hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlar, etik kurallara uygun hareket ederiz. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için bizler ekip olarak maksimum çabayı ve çalışmayı sarf ediyoruz.Misyonumuz

Yeniliklere açık, olaylara geni açıdan bakarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, kaliteli hizmetlerimizle müteri odaklı gelimehi sürdüren lider firma olmaktır.


İletişim Numaramız
+90 266 721 30 38

Sloganınızı Burada Yayınlayabiliriz
( Slogan İçin Ayrıldı)